Кондитерский магазин за тиждень продал 120 коробок с зефіру, коробок цукерок- у 7 разів більше ,а

халви- на 80 коробок менше,ніж зефіру.Скільки всього коробок із солодощами продал магазин?ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бялт Екатерина.

Ответ:

коробок цукерок було продано у 7 разів більше, ніж зефіру, значить 120*7=840 коробок

халви було продано на 80 коробок менше, ніж зефіру, значить 120-80=40 коробок

в сумі було продано 120+840+40=1000 коробок

Пошаговое объяснение:

1000 коробок