1)Руда містить 60% заліза. Скільки потрібно добути руди, щоб отримати 9 т заліза, 2)4. Магазин

установлює торговельну надбавку в 15 %. Скільки гривень становитиме торговельна надбавка на товар, який коштує 120 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кадыров Федор.

Ответ:

1

60% = 60 : 100 = 0,6

9 : 0,6 = 15 (т) - руды нужно добыть, чтобы получить 9т железа

2

15% = 15 : 100 = 0,15

120 * 0,15 = 18 (грн) - надбавка магазина

Или:

100% = 120 грн

85% = х грн

100/85 = 120/х

100 * х = 85 * 120

100х = 10200

х = 10200 : 100

х = 102

120 - 102 = 18 (грн) - надбавка магазина

Отвечает Батакова Света.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение: