Відливок міді має форму прямокутного пара- лелепіпеда, виміри якого дорівнюють 10 дм, 8 дм і 6

дм. Знайдіть масу відливка, якщо маса 1 дм3 міді становить 9 кг. 682.• Резервуар для води має форму прямо

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ангелина.

Ответ:1) 10 · 8 * 6 = 10 · 48 = 480 (дм3) – об’єм відливка;

2) 480 · 9 = 4320 (кг) = 4 т 320 кг.

Вдповідь: маса відливка 4 т 320 кг

Пошаговое объяснение: