4. Розв'яжи задачу Школярі збирали лікарські рослини.За кропиву вони одержали 240грн50 коп. а за

звіробій на 50грн40коп менше На 150грн80коп діти купили книжки для бібліотеки. А решту здали у шкільний фонд. Скільки грошей діти здали у шкільний фонд,​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Ян.

Ответ:279грн80коп

Пошаговое объяснение:1)240,50-50,40=190.10. Стільки вони отримали за звіробій

2)240,50+190,10=430,60 Стільки вони отримали разом за всі рослини

3)430,60-150,80=279,80. Стільки грошей в них залишилося

В:279грн80копійок