Вартість шафи була 2400 гривень. Пі вартість знизили на 20%. Якою стала вартість шафи ? Помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Юрий.

Ответ:

1920грн

Пошаговое объяснение:

2400-100%

x-80%

x=1920

2400/100*80=1920

Отвечает Колупаев Евгений.

Ответ:

1920грн

Пошаговое объяснение:

1)2400:100=24грн-1% вартості шафи

2)24*20=480грн-20% вартості шафи

3)2400-480=1920грн

Відровідь: Шафа стала коштувати 1920 після знижки на 20%

P.S.Сподіваюсь допоміг)