потяг за 4 години пройшов відстань між двома містами зі швидкістю 72,5 км\год. скільки часу йому

потрібно, щоб пройти цю відстань зі швидкістю 100 км\год ? СРОЧНО !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Метлицкий Тима.

Відповідь: 2,9 год

Покрокове пояснення:

1) 72,5*4= 290(км)- відстань між містами
2) 290:100=2,9 (год) -