Обчисліть значення виразу: 27 – 1,5 ·│х│, якщо а) х = – 10; б) х = 0,4 допоможіть будь ласка дуже

потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошкина Милена.

Пошаговое объяснение:

27-1,5|-10|=27-1,5*10=27-15=12

(модуль завжди невід'ємний, тому він забирає знак мінус у 10)

27-1,5|0,4|=27-1,5*0,4=27-0,6=26,4