Дресирований песик під час виступу на арені цирку пропікає по колу арени 8 разів, долаючи при цьому

відстань, що приблизно дорівнює 452,16 м. Знайдіть площу арени. Всі обчислення виконуйте з точністю до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркинцевичь Юля.

Пошаговое объяснение:

45216/8=56,52 (довжина кола)

L=2пг (формула довжини кола)

звідси г=L/2n г=56,52/(2*3,14)=9(метрів)

S=пг^2 S=3,14*81= 254,34 (M^2)