Для гостей було приготовано 5 т м'яса. Для кожної голови Змія по 0,7т, а інше порівну Солов'ю-

розбійнику і Лисовику. Скільки мяса з'їв кожен ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У Змія 3 голови, тому на нього відводиться 3 * 0,7 = 2,1 т м'яса.

Залишається 5 - 2,1 = 2,9 т м'яса для Солов'я-розбійника та Лисовика.

Оскільки м'ясо має бути розподілене порівну між Солов'єм-розбійником та Лисовиком, то кожен з них отримує 2,9 / 2 = 1,45 т м'яса.

Отже, кожен з гостей з'їв наступну кількість м'яса:

Змій: 2,1 т

Солов'й-розбійник: 1,45 т

Лисовик: 1,45 т

Отвечает Габтрахманова Лейсан.

Ответ:

2,1т; 1,45т; 1,45т

Пошаговое объяснение:

У Змея 3 головы

1) 0,7 * 3 = 2,1 (т) - мяса съел Змей

2) 5 - 2,1 = 2,9 (т) - мяса осталось после Змея

3) 2,9 : 2 = 1,45 (т) - съел Соловей Разбойник и Лисовик (каждый)

2,1т + 1,45т + 1,45т = 5т