50 балів!!! Українська ППО знищила 84 ворожі повітряні цілі. Причому кількість крилатих ракет і

шахедів відноситься як 9:12.Скільки крилатих ракет ворога було ліквідовано?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Даня.

Відповідь:

36 ракет

Покрокове пояснення:

Нехай кількість крилатих ракет, знищених українською ППО, дорівнює 9x, а кількість шахедів - 12x.

Тоді загальна кількість ворожих повітряних цілей, знищених українською ППО, дорівнює 84

9x + 12x = 84

21x = 84

x = 4

Отже, кількість знищених крилатих ракет дорівнює:

9x = 9 * 4 = 36

Отвечает Стулова Валерия.

Ответ:

36 штук

Пошаговое объяснение:

Крылатые ракеты = 9х штук

Шахеды = 12х штук

Всего = 84

9х + 12х = 84

21х = 84

х = 84 : 21

х = 4

Крылатые ракеты = (9х) = 9 * 4 = 36 штук

Шахеды = (12х) = 12 * 4 = 48 штук