На грядці є 24 рядки полуниці. Зранку мама прополола 1/3 всіх рядків, а після обіду 1/2 того, що

залишилося. Скільки рядків полуниці ще залишилося прополоти? помогите!!! даю 15 балов.​

Ответы на вопрос

Отвечает Родин Никита.

Ответ:

24÷3= 8 це зарнку

8÷2=4 залишилося

Отвечает Тупиков Сергей.

Відповідь: 24 ділимо на 3 дорівнює 8 потім 8-24  = 16 ділимо на 2 буде 8 рядків залишилося

Покрокове пояснення: прошу найкраща відповідь