У хлопчика було 56 зошитів з них 4/7 становили зошити в клітинку. скільки зошитів у клітинку було у

хлопчика?

Ответы на вопрос

Отвечает Просёлова Анастасия.

З умови завдання відомо, що 4/7 зошитів становили зошити в клітину. Тоді кількість зошитів у клітину можна знайти, помноживши загальну кількість зошитів на частку зошитів у клітинку:

Кількість зошитів у клітину = (4/7) * 56 = 32

Відповідь: у хлопчика було 32 зошити в клітку.

Отвечает Шакирский Иван.

Ответ:

вот решение

Пошаговое объяснение:

56×4/7=8×4=32(тетради)-в клетку

Ответ:В клетку было 32 тетради.