Два поїзди їдуть назустріч один одному зі швидкостями 54км/год і 62км/год.Тепер відстань між ними

становить50км. Якою буде ця відстань через: 0,2год; 0,5год?

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Данил.

Ответ: 26,8 км ; -8 км

Пошаговое объяснение: 54 + 62 = 116 км/год - швидкість потягів разом

116*0,2 = 23,2 км - віідстань яку подолають два потяги через 0,2 години.

50 км - 23,2 км = 26,8 км - відстань яка буде між двома потягами через 0,2 години.

116* 0,5 = 58 км - відстань яку подолають два потяги через 0,5 години

50 - 58 = -8 км - через 0,5 годин 2 потяги розминуться та проїдуть ще 8 км.