Задача 1. Швидкість течії ріки 2 км/год. На скільки кілометрів ріка віднесе пліт за 5 год?​


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Алексей.

Відповідь:

v=2км/год

t=5год

s=v*t=2*5=10км

Покрокове пояснення: