Відомо, що із 28 учнів та учениць 2/14 від усіх дітей класу займається програмуванням, 5/28 -

спортом та 1/7 - музикою. Скільки дітей займаються: а) програмуванням; б) спортом; в) музикою;

Ответы на вопрос

Отвечает Зимин Захар.

Ответ:

2/14 від 28=28:14=2*2=4(д.) займаються програмуванням

5/28 від 28=28:28=1*5=5(д.) займаються спортом

1/7 від 28=28:7=4*1=4(д.) займаються музикою

5+4+4=13(д.)-які чимось займаються

28-13=15(д.)-нічим не займаються

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти дріб від числа ми використовуємо формулу:

  • число ділимо на знаменник і множимо на чисельник(якщо у нас правильний дріб)
  • дріб переводимо у неправильний і виконуєм те ж саме що і з правильним дробом(якщо у нас дріб з цілим числом)

Дріб з цілим числом виглядає ось так(Наприклад у фотографії)