2. Розв'яжіть рiвняння: 1) 8 x-7-= 11 5 11 ;ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ​


Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

правда рівняння схоже ти не дописав

Пошаговое объяснение:

Розв'яжемо рівняння:

8x - 7 = 11 + 5 * 11

Спочатку виконаємо операції у дужках:

8x - 7 = 11 + 55

Тепер обчислимо суму:

8x - 7 = 66

Додамо 7 до обох боків рівняння:

8x - 7 + 7 = 66 + 7

Отримаємо:

8x = 73

Нарешті, поділимо обидві частини на 8:

(8x)/8 = 73/8

x = 9.125

Отже, розв'язок рівняння є x = 9.125.