Ціна стільця 568грн, що становить 2/7 ціни стола,яка вартість стола та стільця


Ответы на вопрос

Отвечает Железнов Егор.

Відповідь:

1988(грн) - стіл, 2556(грн) - стіл і стілець

Пояснення:

568:2 = 284(грн) - 1/7 від вартості стола

284×7 = 1988(грн) - ціна стола

1988+568 = 2556(грн) - загальна вартість і стільця, і стола