(х+7):13=4 Пж допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Щоб вирішити рівняння (х+7):13=4, потрібно помножити обидві частини рівняння на 13, щоб позбутися від знаменника 13 у лівій частині рівняння:

(х+7):13=4

(х+7) = 4 * 13

(х+7) = 52

Тепер можна відняти 7 з обох сторін рівняння:

х = 52 - 7

х = 45

Отже, розв'язок рівняння (х+7):13=4 - це х = 45.

Отвечает Кокорев Денис.

(х+7):13=4

x+7=52

x=52-7

x=45