Який з поданих виразів дорівнює –4, якщо х = –2? А) (–х – 15х):4 Б) (3х – 9х):(–3) В) (10 –

х):(–6) Г) (6х – 12):3БУДЬ ЛАСКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:В) (10 – х):(–6) дорівнює -4 при х = -2.

Пошаговое объяснение:

Підставляючи значення х = -2 у вирази А, Б, В та Г, знаходимо:А) (–х – 15х):4 = (-2 - 15*(-2))/4 = (28/4) = 7Б) (3х – 9х):(–3) = (3*(-2) - 9*(-2))/(-3) = (15/3) = 5В) (10 – х):(–6) = (10 - (-2))/(-6) = (12/(-6)) = -2Г) (6х – 12):3 = (6*(-2) - 12)/3 = (-24/3) = -8