Варіант І.Обчисліть 1). 72:(-9) 2). -144: 12 3). – 32,4: (-4). 4). – 5,3: 0,1 ІІ. Розкрити дужки:

2(4-3а) ІІІ. Винести спільний множник за дужки: 5ху-10х+15у-20 IV. Розв’яжіть рівняння: 1). 4х = - 16,8 2). -7,9х = -18,53 3). -2/3: х = 1 4). 4,5: а = -15 V. Знайдіть куб числа - 0,8 VI. Обчисліть: 5:1/5 + 3 : (-0,1) + 14 Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Шапикова Айсель.

Ответ:

I

72 \div ( - 9) =  - 8 \\  - 144 \div 12 =  - 12 \\  - 32.4 \div ( - 4) = 8.1 \\  - 5.3 \div 0.1 =  - 53

II

2(4 - 3a) = 2 \times 4 - 2 \times 3a = 8 - 6a

III

5xy - 10x + 10y  - 20 = xy - 2x + 2y - 4 = x(y - 2) + 2(y - 2) = (x + 2)(y - 2)

IV

4x =  - 16.8 \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \: x =  - 4.2 \\  - 7.9x =  - 18.53 \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \: x =  \frac{185.3}{79}  \\  -  \frac{2}{3}  \div x = 1  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \: \:  \:  \: x = -   \frac{2}{3}  \\ 4.5 \div a =  - 15 \: \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  a =  - 0.3

V

 {( - 0.8)}^{3}  =  -  {( \frac{4}{5} )}^{3}  =  -  \frac{ {4}^{3} }{ {5}^{3} }  =  -  \frac{64}{125}  =  - \frac{512}{1000}  =  - 0.512

VI

5 \div  \frac{1}{5}  + 3 \div ( - 0.1) + 14 = 25 - 30 + 14 = 9

Отвечает Нефёдов Максим.

1)

72 \div ( - 9) =  - 8 \\  - 144 \div 12 =  - 12 \\  - 32.4 \div ( - 4) = 8.1 \\  - 5.3 \div 0.1 =  - 53

2)

2(4 - 3a) = 8 - 6a

3)

5xy - 10x + 15y - 20 =  \\ 5(xy - 2x + 3y - 4)

4)

4x =  - 16.8 \\ x =  - 16.8 \div 4 \\ x =  - 4.2

 - 7.9x =  - 18.53 \\ x =  \frac{ - 18.53}{ - 7.9}  \\ x =  \frac{1853}{790}  \\ x = 2 \frac{273}{790}

 -  \frac{2}{3}  \div x = 1 \\ x =  -  \frac{2}{3}  \div 1 \\ x =  -  \frac{2}{3}

4.5 \div a =  - 15 \\ a = 4.5 \div ( - 15) \\ a =  - 0.3

5)

( - 0.8) {}^{3}  =  - 0.512

6)

5 \div  \frac{1}{5}  + 3 \div ( - 0.1) + 14 =  \\ 25 - 30 + 14 = 39 - 30 = 9