Срочно! Один із гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 42градуса, знайдіть кут між

бісектрисою і висотою, проведеними у вершині прямого кута.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Дашуля.

Ответ:

Объяснение:

СН - висота

СМ - бісиктриса

Найти ∠НСМ.

Сума гострих кутів прямокутного трикутника 90°, тоді

∠А = 90° - ∠В = 90° - 42° = 48°

ΔАСН прямокутний,знайдем другий гострий кут:

∠АСН = 90° - ∠А = 90° - 48° = 42°

∠АСМ = 1/2 ∠АСВ = 1/2 · 90° = 45°, так як СМ - бісиктриса

∠НСМ = ∠АСМ - ∠АСН = 45° - 42° = 3°

Ответ: 3° Объяснение: СН - висота, СМ - бісиктриса,