1078°. Розв'яжіть рiвняння: 1) 5 - x = 2,45; 2) 8-x= 16,8; 3) 3 x = 0,03; 4) 0,6x=72,6; 5) 1,2

x=30,36; 6) 0,11 x 16,61. быстро очееь срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Дарья.

Ответ:

1. 5 - x = 2,45

Спочатку віднімаємо 5 від обох сторін рівняння:

5 - x - 5 = 2,45 - 5

-x = -2,55

Потім ділимо обидві сторони на -1, щоб виразити x:

x = 2,55

Відповідь: x = 2,55

2. 8 - x = 16,8

Спочатку віднімаємо 8 від обох сторін рівняння:

8 - x - 8 = 16,8 - 8

-x = 8,8

Потім ділимо обидві сторони на -1, щоб виразити x:

x = -8,8

Відповідь: x = -8,8

3. 3x = 0,03

Спочатку ділимо обидві сторони на 3:

3x/3 = 0,03/3

x = 0,01

Відповідь: x = 0,01

4. 0,6x = 72,6

Спочатку ділимо обидві сторони на 0,6:

0,6x/0,6 = 72,6/0,6

x = 121

Відповідь: x = 121

5. 1,2x = 30,36

Спочатку ділимо обидві сторони на 1,2:

1,2x/1,2 = 30,36/1,2

x = 25,3

Відповідь: x = 25,3

6. 0,11x = 16,61

Спочатку ділимо обидві сторони на 0,11:

0,11x/0,11 = 16,61/0,11

x = 151

Відповідь: x = 151

отметь как лучший ответ