Десяткові дроби.1обчисли А)5,345+0,205 Б)23,46-3,452 В)десять цілих мінус три цілих вісім сотих

Г)двадцять цілих дві сотих плюс дев'яносто дев'ять цілих сімдесят сім сотих Срочно даю сто балов

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцева Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А) 5,345 + 0,205 = 5,55 Б) 23,46 - 3,452 = 20,008 В) 10 - 3,08 = 6,92 Г) 20,02 + 99,77 = 119,79

Отвечает Ширяева Анастасия.

Пошаговое объяснение:

а) 5,345 + 0,205 = 5,55

б) 23,46 - 3,452 = 20,008

в) 10 - 3,08 = 6,92

г) 20,02 + 99,77 = 119,79