-7/9а*(-3b)спрости вираз і підкресли його коефіцієнт.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Кристина.

 -  \frac{7}{9} a \times ( - 3b) =  \frac{7}{3} ab = 2 \frac{1}{3} ab

Коефіцієнт у виразі дорівнює

2 \frac{1}{3}