4. Розв'яжи задачу двома способами. Купили 2 зошити по 6 грн кожний і 5 ручок по 6 грн кожна. Яка

вартість усієї покупки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Онянова Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо вартість кожної покупки

2 * 6 грн = 12 грн

5 * 6 грн = 30 грн

Знайдемо вартість усієї покупки

12 грн + 30 грн = 42 грн

Відповідь: вартість усієї покупки складає 42 грн.

**************************************************************************************

Знайдемо загальну кількість товарів за допомогою виразу (2 варіанта виразу)

2 * 6 + 5 * 6 = 42 грн

або

(2+5)*6=42грн

Відповідь: вартість усієї покупки складає 42 грн.