Розв'зати рівняння Х:0,04-2,6=4,2


Ответы на вопрос

Отвечает Очеретная Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для вирішення рівняння, потрібно виразити змінну "Х" на одному боці рівняння.

Вихідне рівняння:

Х/0.04 - 2.6 = 4.2

Спочатку, додамо 2.6 до обох частин рівняння, щоб позбавитися від від'ємного числа:

Х/0.04 = 4.2 + 2.6

Потім, помножимо обидві частини рівняння на 0.04, щоб позбутися від знаменника:

0.04 * (Х/0.04) = 0.04 * (4.2 + 2.6)

Тепер, знаменник 0.04 скоротиться на лівому боці рівняння:

Х = 0.04 * (4.2 + 2.6)

Після виконання обчислень, отримаємо значення Х:

Х = 0.04 * 6.8

Х = 0.272