зi 120 п'ятикласників, що навчаються у школі, 65 % взяли участь у спартакіадi. Скільки

п'ятикласників брало участь у спартакіаді? Знайди число, якщо 23 % його становить число 4,6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Куртеева Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

(120 / 100) * 65 = 78 (п'ятикласників брало участь у спартакіаді)

2.

23 % - 4,6

100 % - x

x = 100 * 4,6 /23 =  20

Отвечает Федина Арина.

Пошаговое объяснение:

1. 120×65%=78

2. 20

както так)