3 Фермер продав 40 л молока, що становить 80% всього молока. Скільки літрів молока було у фермера?

А 2 л Б 20л в 32 л Г 50 д объяснити що ви робили(тобто написати дії)​​

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Катя.

Відповідь:

Г) 50 л.

Покрокове пояснення:

40 л—80%;

X л—1%.

X=(40×1)÷80=0,5 л—становить 1%.

Тоді:

0,5 л×100=50 л.