!!ПЖ!!! прямий кут розділено 2 променями на 3 частини, перший на 25° менший ніж другий. А третій у

2 рази менший за перший. знайдіть утворені кути

Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Кирилл.

Ответ:1 кут 2х-25

2кут 2х

3кут х

Пошаговое объяснение:180-25=155

155/(поділити) 5х=31

1кут=31+25=56

2кут 31*2=62

3кут=31