Зріст кожного з п'яти гравців баскетбольної команди складає відповідно 2,01м 1,97м 1,85м 2м 1,92 м.

Знайти середній зріст гравця цієї команди

Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Алина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб знайти середній зріст гравця, необхідно знайти суму зростів гравців і розділити на їх кількість:

Середній зріст = (2,01 м + 1,97 м + 1,85 м + 2 м + 1,92 м) / 5 = 9,75 м / 5 = 1,95 м.

Отже, середній зріст гравця цієї команди складає 1,95 метра (або приблизно 6 футів і 4 дюйми).

Отвечает Кузнецов Артем.

Відповідь:1,95

Покрокове пояснення:

(2,01+1,97+1,85+2+1,92)/5=9,75/5=1,95