Знайдіть координати точки перетину цього графіка з прямою y = -5x + 11.


Ответы на вопрос

Отвечает Базарбай Айдос.

шаги решения

у=-5х+11

х=-5у+11

-5у+11=х

-5у=х-11

решение

у=-1\5х+11\5

Отвечает Полярная Ульяна.

Ответ:

y=-5x+11

-5y+11=x

-5y=x-11

y=(у дробах)-1,5х+11 ,5