Запишіть з а допомогою рівнянь На фабриці потрібно пошити 60 суконь. Перша майстриня може

виконати це завдання за 30 днів. За скільки днів зможе виконати це завдання друга майстриня, якщо за день вона шиє на одну сукню більше, ніж перша?

Ответы на вопрос

Отвечает Бровченко Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

первая фабрика за день шьет = 60/30 = 2 платья

вторая = 2+1 = 3 платья

60/3 = 20 дней

ответ 20 дней