Тридцять відсотків якогось числа дорівнюють 18. Знайдіть це число.Будь ласка поможіть ​


Ответы на вопрос

Отвечает Никишина Юля.

Ответ:

Щоб знайти число, від якого 30% становить 18, ми можемо використати пропорцію.

Нехай це число буде x. Тоді ми можемо записати пропорцію:

30/100 = 18/x

Далі, ми можемо перекреслити знаки ділення і перемножити кросово:

30 * x = 100 * 18

30x = 1800

Тепер, щоб знайти значення x, потрібно поділити обидві сторони на 30:

x = 1800 / 30

x = 60

Таким чином, число, від якого 30% становить 18, дорівнює 60.