800-(526+199-384)+(602-465+198) порядок действий Можно только понятно .


Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.

Спочатку виконаємо додавання та віднімання в дужках:

526 + 199 - 384 = 341

602 - 465 + 198 = 335

Після цього можна підставити отримані значення у вираз:

800 - 341 + 335 = 794

Отже, результатом виразу буде 794.

Отвечает Суетова Полина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Перше дія в дужках (526+199-384)=341 друга дія теж в дужках (602-465+198)=335 третя дія 800-341=459 четверта дія 459+335=794