Скласти рівняння можливих реакцій і вказати суму коефіцієнтів в кожному рівнянні реакції: A)

Al(OH), + NaOH = 5) Ag+H,PO, = B) Mg + H PO, = Д) FeCl + Ba(OH)2 = €) SnO + CO,= F) HBr + Cu(OH)2 = E) CuSO,+Hg= 3) NaCl + Pb = Ж) SO, + Na,O = и) PbCl₂+ Al=​

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Соня.

Объяснение:

A) Al(OH)3 + NaOH(раствор) = Na[Al(OH)4]

1+1+1=3

Al(OH)3 + NaOH(расплав) = NaAlO2 + 2H2O

1+1+1+2=5

5) Ag+H3PO4 ≠

B) 3Mg + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2 + 3H2↑

3+2+1+3=9

Д) FeCl2 + Ba(OH)2 = Fe(OH)2↓ + BaCl2

1+1+1+1=4

€) SnO + CO2≠

F) 2HBr + Cu(OH)2 = CuBr2 + 2H2O

2+1+2+1=6

E) CuSO4+Hg=

3) NaCl + Pb ≠

Ж) SO3 + Na2O = Na2SO4

1+1+1=3

SO2 + Na2O = Na2SO3

1+1+1=3

и) 3PbCl₂+ 2Al= 2AlCl3 + 3Pb

3+2+2+3=10