З однієї станції у протилежних напрямках одночасно вирушили два поїзди. Один із них рухається зі

швидкістю 63,2 км/год, інший — 61,4 км/год. Якою буде відстань між поїздами через 1,7 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Татьяна.

Ответ:

Щоб знайти відстань між двома поїздами через 1,7 год, необхідно спочатку знайти, яку відстань вони долають за цей час. Це можна зробити, використовуючи формулу швидкості:

Відстань = Швидкість x Час

Таким чином, відстань, яку пройде перший поїзд за 1,7 годин, буде:

63,2 км/год x 1,7 год = 107,44 км

А відстань, яку пройде другий поїзд за 1,7 годин, буде:

61,4 км/год x 1,7 год = 104,38 км

Отже, відстань між двома поїздами через 1,7 год буде:

107,44 км + 104,38 км = 211,82 км

Тому відстань між поїздами через 1,7 год після початку руху становитиме близько 211,82 км.

Пошаговое объяснение:

Щоб вирішити цю задачу, необхідно врахувати, що коли два тіла рухаються одночасно, вони долають відстань з різною швидкістю, і відстань між ними зменшується з часом.

Отвечает Семёнова Катя.

Ответ:

211,82 км

Пошаговое объяснение:

1) 63,2 + 61,4 = 124,6 (км/ч) - скорость удаления двух поездов

2) 124,6 * 1,7 = 211,82 (км) - расстояние между поездами через 1,7 часа