Квіти кульбаби розкриваються 0 5 годині 35 хв і закриваються о 14 год 25 хв.Скільки часу ці квіти

перебувають у розкритому стані? Зараз потрібна відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Резванов Юнир.

Ответ:

14:25-05:35=

(меняем 1 час на 60 минут) =(14-1):(25+60)

=13:85

13:85 - 05:35 = (13-5) час (85-35) мин = 8 час

50 мин ОТВЕТ