Половина скляноï банки вміщує 5 кг 850 г води. Скільки кілограмів води вміщується у чотирьох таких

банках?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бышовец Елизавета.

Ответ:

Половина склянки містить 5 кг 850 г води. Отже, ціла склянка містить удвічі більше води:

5 кг 850 г * 2 = 11 кг 700 г

Таким чином, одна склянка містить 11 кг 700 г води.

Чотири склянки містять:

11 кг 700 г * 4 = 46 кг 800 г

В чотирьох склянках міститься 46 кг 800 г води.

Отвечает Балашов Андрей.

Ответ:

46.8 кг (за максимальним об'ємом 1 банки), 23.4 кг (за вмістом 1/2 банки)

Пошаговое объяснение:

5 кг 850 г = 1/2 банки

5.850*2=11.7 кг - води вміщує 1 банка

11.7х4=46.8 (кг)

якщо треба знайти скільки води вміщує в себе 1 банка, що подана за умовою, то 5.850*4=23.4 кг