Розв'яжи рівняня: 8x — 4 = 6x + 10


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Виктория.

Ответ: 7

Пошаговое объяснение:

Спочатку переносиму усі числа з іксами у ліву частину, а вслі числа без іксов у праву. Тобто виходить:

8х - 4 = 6х + 10

8х - 6х = 10 + 4

2х = 14

х = 14 : 2

х = 7