1168. Відправившись у морську подорож, Сіндбад- мореплавець узяв 1200 л прісної води. Щотижня він

витрачав 15% запасу води, що в нього залишався. Скільки літрів води залишилося у Сіндбада через тиждень подорожі, через два тижні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Струпинская Дашуля.

Пошаговое объяснение:

15% = 15 : 100 = 0,15

1) 1200 * 0,15 = 180 (л) - воды использовал за 1 неделю

2) 1200 - 180 = 1020 (л) - воды осталось после 1 недели

3) 1020 * 0,15 = 153 (л) - воды использовал за вторую неделю

4) 1020 - 153 = 867 (л) - воды осталось после двух недель путешествия

Отвечает Селюк Алена.

Відповідь:

867 л

Покрокове пояснення:

Після першого тижня Сіндбад витратив 15% свого запасу води, тому залишилося 85%:

85% * 1200 л = 1020 л

Отже, після першого тижня залишилося 1020 л води.

Після другого тижня Сіндбад знову витратив 15% свого запасу води, тому залишилося:

85% * 1020 л = 867 л

Отже, після другого тижня залишилося 867 л води.

Отже, після першого тижня залишилося 1020 л води, а після другого тижня залишилося 867 л води.