Петрик протягом семестру отримав з математики наступні тематичні оцінки: 8, 6, 7, 4, 9, 7

(відповідь округ) -6-7-5-12ДОПОМОЖІТЬ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатов Виталий.

Відповідь:

8+6+7+4+9+7=41

41/6≈7

Покрокове пояснення:

Отвечает Дужак Егор.

Відповідь:

8+6+7+4+9+7=41

всьго було 6 оцінок тому ділимо так

41/6=6.8 округляем = 7

Покрокове пояснення: