Допоможіть будь ласка розв'язати задачу: Довжина дитячого майданчику 36 м, ширина втричі менша.

Знайти площу дитячого майданчику.​

Ответы на вопрос

Отвечает Obvintsev Sema.

Ответ:

432 м²

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти ширину, 36 ділимо на 3. 36÷3=12 м.

Щоб знайти площу 36×12. S=432 м².

Отвечает Бегарыс Баидаулетов.

Оскільки ширина в 3 рази менше, то 36:3=12

За формулою:S=a×b тому: 36*12=432м2