Обчисли значення виразу: (2 1/5+3,2):(4 1/5*2 1/7-6,3)= Якщо можете розпишіть повне розв'язання

будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Дмитрий.

Ответ: 2

Пошаговое объяснение:

1) 2\frac{1}{5} +3,2 = 2,2+3,2=5,4\\ \\ 2)4\frac{1}{5} *2\frac{1}{7} =\frac{21}{5} *\frac{15}{7}=9\\ \\ 3)9-6,3=2,7\\ \\ 4)5,4:2,7=2\\ \\ Otvet: 2

Отвечает Косинцева Екатерина.

Ответ:

1)2 +3,22,2+3,2 = 5,4 5

1 1 21 15 2)4* 2)4*2== 24 5 7 5 7 9

3)9-6,3 = 2,7

4)5, 4: 2,7 = 2

Otvet : 2

Пошаговое объяснение:

дай 30 коконад