Допоможіть будьласка! Знайдіть сторони трикутника, периметр якого дорівнює 45 см, а про сторони

відомо, що одна з них вдвічі менша за другу та на 13 см менша за третю.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинникова Елизавета.

Відповідь: Сторони трик. мають довжини 6.4 см, 12.8 см та 25.8 см.

Пояснення: Позначимо сторони трикутника як x, 2x та (2x + 13).

За визначенням, периметр трикутника дорівнює сумі довжин всіх його сторін: периметр = x + 2x + (2x + 13) = 45

Згуртовуючи подібні члени, маємо:

  • 5x + 13 = 45

Віднімаємо 13 від обох боків:

  • 5x = 32

Ділимо обидві сторони на 5:

  • x = 6.4

Таким чином, значення сторін трикутника дорівнюють:

  • Перша сторона: x = 6.4 см
  • Друга сторона: 2x = 2 * 6.4 = 12.8 см
  • Третя сторона: 2x + 13 = 2 * 6.4 + 13 = 25.8 см

Отже, сторони трикутника мають довжини 6.4 см, 12.8 см та 25.8 см.

Отвечает Декало Алёна.

Ответ:

.............

Пошаговое объяснение:

.............