У класі 28 учнів, із яких 25% захоплюються рок-музикою. Скільки любителів рок-музикиив класі?


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Никита.

25% учнів класу захоплюються рок-музикою, що означає, що в класі є 25/100 * 28 = 7 учнів, які люблять рок-музику.

Отже, в класі 7 учнів, які захоплюються рок-музикою.

Отвечает Еретенина Анютка.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

25%=25/100=1/4

28*(1/4)=7*учнів