СРОЧНО!!!!!!!! Побудувати на координатній площині геометричну фігуру, послідовно з'єднавши дані

точки. Знайти периметр та площу даної фігури. Одиничний відрізок дорівнює 1 см. (-2; 3), (2; 3), (2; -3), (-2; -3), (-2; 3)

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Фёдор.

Ответ:

S=24 см^2, P=20 см

Пошаговое объяснение:

S=a*b, P=2(a+b)