середні члени пропорції дорівнюють 7 і 0, 3 а один із крайніх її членів 10, 5 знайдіть їх крайній

член пропорції ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:Відомо, що пропорція має вигляд:

a/b = c/d

Для знаходження крайнього члена потрібно використати формулу:

b/a = d/c

Підставимо дані:

7/0.3 = 10.5/x

Отримаємо:

x = 10.5*0.3/7 = 0.45

Отже, крайній член пропорції дорівнює 0.45.

Пошаговое объяснение: