У саду три дні збирали яблука за 1 день зібрали 30% усіх яблук за другий на 10% більше ніж за

перший день скільки кілограмів яблук всього зібрали якщо це 3 день було зібрано 360 кг допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Кореневская Даша.

Перший день: = 0.3х

Другий день: = 0.4х

Третій день: = 360

Складаємо рівняння та вирішуємо його:

0.3x + 0.4x + 360 = x

0.7x + 360 = x

7x + 3600 = x \times 10

7x = x \times 10 - 3600

 - 3x =  - 3600

x =  - 3600 \div ( - 3)

x = 1200

1200кг - це зібрано за три дні

Перший день: = 1200:100*30=360кг

Другий день: = 1200:100*40=480кг

Третій день: = 360кг

Перевірка:360+480+360=1200

Все правильно

Відповідь: за перший день зібрали 360кг яблук, за другий 480, а за третій 360.

Вибери, як найкращу відповідь;)