- Розв’яжи рівняння 7x — 5 — 6x + 3 = −8. СЬ 6; НІ 10. ЦЬ -6; ЦІ 0,6;​


Ответы на вопрос

Отвечает Илахунов Шадияр.

Ответ:

7х-5-6х+3=-8

7х-6х=5-3-8

х=-6

Відповідь:-6.ЦЬ

Пошаговое объяснение:

спочатку записуємо рівняння в рядок потім х праву сторону числа в ліву з іншим знаком наприклад 2х+1=3х-6

2х-3х=-1-6

потім рахуємо спочатку праву потім ліву

х=-7

Відповідь:-7.

Отвечает Емельянов Егор.

Ответ:

Отже, розв'язком рівняння є x = -6.

Пошаговое объяснение:

Спочатку об'єднаємо подібні доданки:

7x - 6x - 5 + 3 = -8

Скоротимо кошти:

x - 2 = -8

Додамо 2 до обох сторін рівняння:

x - 2 + 2 = -8 + 2

Отримаємо:

x = -6