-4,8:(|-2,4-3,6|+2)Помогите срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:0.6

Покрокове пояснення:

Перше що ми зробимо це розкриємо вираз у дужках, потім виконаємо операції всередині спочатку:

|-2.4 - 3.6| = |-6.0| = 6.0

Тепер підставимо це значення у вираз:

4.8 / (6.0 + 2)

Далі, виконаємо операції додавання всередині дужок:

6.0 + 2 = 8.0

Наш вираз стає таким;

4.8 / 8.0

Розділюємо 4.8 на 8.0:

4.8 / 8.0 = 0.6

Відповідь, значення виразу 4.8 : (|-2.4 - 3.6| + 2) дорівнює 0.6.